מי יכול ללמוד QA?

במידה ואתם לא שייכים לעולם התכנות, מן הסתם שלהיכנס לתוכו ירגיש מעט מפחיד ומלא במושגים לא מוכרים. אך ממש כמו כל דבר אחר שניתן ללמוד, גם QA הוא חלק מעולם התכנות שניתן ללמוד, להבין ובסופו של דבר לעבוד בו.

שואלים את עצמכם אם אתם יכולים ללמוד QA? המשיכו לקרוא וגלו בעצמכם

מה אתם בעצם צריכים?

לימודי בדיקת תוכנה אמנם לא יצריכו מכם ידע מעמיק בעולם התכנות או ידיעת שפות תכנות או ספריות אך הם בכל זאת ידרשו מכם ידע בסיסי בשפה האנגלית והבנה בתפעול המחשב. כיוון ששפות התכנות וכל הקשור לעולם התכנות מתקיים בשפה האנגלית, לא תהיה לכם ברירה אלא לדעת ולהכיר את השפה האנגלית בכדי להתקדם כמו שצריך בלימודי QA.

יחד עם הידע איתו אתם צריכים להגיע אל הלימודים, קחו בחשבון שזהו נושא מורכב שמתפרק לגורמים ועליכם להיות מרוכזים ומוכנים ללמוד אותו. השקעת זמן בלימודי QA הם חיוניים עבור ההצלחה שלכם וההבנה שלכם בחומר.

ממש כמו כל לימודים אחרים, תשומת הלב שתיתנו ללימודים היא שתוכיח את היכולות שלכם. ואם אתם רוצים להיכנס אל תפקידי בודקי תוכנה, יהיה עליכם לתת את המאמץ הדרוש בשביל להיות טובים בתחומכם ולהצליח בתפקידים השונים שיתנו לכם.

לימודי QA יכולים להוביל אתכם לתחומים נרחבים ולמקומות עבודה שלא חשבתם שתגיעו אליהם בכלל, בטח לא מתוך עולם בדיקת התוכנה. כבר שמעתם את המשפט ידע זה כוח וכשזה מגיע לתוכנה, אתם רוצים את כל הכוח.

לסיכום,

ההתלבטות בנוגע ללימודי QA היא לגיטימית. מבחוץ העולם הזה נראה די מפחיד אך מרגע שתיכנסו אליו תגלו עולם מעניין בעל תחומי עניין רבים שיכולים למנף אתכם ולתת לכם את האפשרות להצליח גם מתוך עולם התכנות.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
On Key

פוסטים אחרונים

קורס די ג'יי לנוער

בני נוער אוהבים להיות בכל מקום – במיוחד איפה שיש מוזיקה. זה נשמע מוכר ומובן אבל יש כאלה שלוקחים את האהבה הזו צעד אחד קדימה

מו"ל – איך יודעים שבחרנו נכון?

אנשים רבים מעוניינים להגשים חלום ולהוציא לאור ספר. בכדי להוציא לפועל את החלום ולהפוך אותו למציאות  יש לפנות אל מו"ל, קרי, מוציא לאור של הספר.

קורס משחק לנוער

במהלך שנת הלימודים, הילדים רגילים לשגרה הכוללת הגעה בזמן לבית הספר, הכנת שיעורי בית ואז ללכת לישון. חלקם עשויים לעסוק בפעילויות חוץ בית ספריות. למרות