מי יכול ללמוד QA?

במידה ואתם לא שייכים לעולם התכנות, מן הסתם שלהיכנס לתוכו ירגיש מעט מפחיד ומלא במושגים לא מוכרים. אך ממש כמו כל דבר אחר שניתן ללמוד, גם QA הוא חלק מעולם התכנות שניתן ללמוד, להבין ובסופו של דבר לעבוד בו.

שואלים את עצמכם אם אתם יכולים ללמוד QA? המשיכו לקרוא וגלו בעצמכם

מה אתם בעצם צריכים?

לימודי בדיקת תוכנה אמנם לא יצריכו מכם ידע מעמיק בעולם התכנות או ידיעת שפות תכנות או ספריות אך הם בכל זאת ידרשו מכם ידע בסיסי בשפה האנגלית והבנה בתפעול המחשב. כיוון ששפות התכנות וכל הקשור לעולם התכנות מתקיים בשפה האנגלית, לא תהיה לכם ברירה אלא לדעת ולהכיר את השפה האנגלית בכדי להתקדם כמו שצריך בלימודי QA.

יחד עם הידע איתו אתם צריכים להגיע אל הלימודים, קחו בחשבון שזהו נושא מורכב שמתפרק לגורמים ועליכם להיות מרוכזים ומוכנים ללמוד אותו. השקעת זמן בלימודי QA הם חיוניים עבור ההצלחה שלכם וההבנה שלכם בחומר.

ממש כמו כל לימודים אחרים, תשומת הלב שתיתנו ללימודים היא שתוכיח את היכולות שלכם. ואם אתם רוצים להיכנס אל תפקידי בודקי תוכנה, יהיה עליכם לתת את המאמץ הדרוש בשביל להיות טובים בתחומכם ולהצליח בתפקידים השונים שיתנו לכם.

לימודי QA יכולים להוביל אתכם לתחומים נרחבים ולמקומות עבודה שלא חשבתם שתגיעו אליהם בכלל, בטח לא מתוך עולם בדיקת התוכנה. כבר שמעתם את המשפט ידע זה כוח וכשזה מגיע לתוכנה, אתם רוצים את כל הכוח.

לסיכום,

ההתלבטות בנוגע ללימודי QA היא לגיטימית. מבחוץ העולם הזה נראה די מפחיד אך מרגע שתיכנסו אליו תגלו עולם מעניין בעל תחומי עניין רבים שיכולים למנף אתכם ולתת לכם את האפשרות להצליח גם מתוך עולם התכנות.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
On Key

פוסטים אחרונים

5 עקרונות חשובים בדיבור מול קהל

דיבור מול קהל יכול להיות מורט עצבים, לכן חשוב למצוא דרך להפוך את החוויה לפחות מרתיעה. הדרך הטובה ביותר להתגבר על דיבור מול קהל היא

תליית שלטים בגובה: למי פונים?

אחת השאלות הנפוצות ביותר שאנו נשאלים היא כיצד לתלות שלטים. יש הרבה דרכים שונות לתלות שלטים, אבל זה יכול להיות מבלבל לדעת איזו שיטה הכי

מה זה משא ומתן

בעולם העסקים של היום, הרבה חברות נאבקות למצוא את העסקאות הנכונות. הם מנסים לנהל משא ומתן עם ספקים ולקוחות על התנאים וההגבלות שלהם. משא ומתן

מאגר תמונות מומלץ

השימוש במאגרי תמונות גדל במהירות. הם משמשים חברות וסוכנויות רבות ליצירת תוכן עבור לקוחותיהם. מסדי נתונים של תמונות משמשים ליצירת תוכן לנושא ספציפי. הם משמשים