קורס משחק לנוער

במהלך שנת הלימודים, הילדים רגילים לשגרה הכוללת הגעה בזמן לבית הספר, הכנת שיעורי בית ואז ללכת לישון. חלקם עשויים לעסוק בפעילויות חוץ בית ספריות. למרות שעדיין מובנית, הקייטנה רגועה יותר משגרת בית הספר ומספקת זמן וחופש למשחק ספונטני.

קורס משחק לנוער

קורס משחק לנוער חשוב להתפתחות הילד מכיוון שהוא לומד לפתח מיומנויות חשיבה יצירתיות ולחקור את דמיונו באמצעות משחק. זמן המשחק, יוצר מקום בטוח לילדים בביטוי המחשבות והרגשות שלהם, יוצר ילדים חזקים ומאושרים יותר. 

הם גם לומדים ליצור אינטראקציה עם העולם הסובב אותם, לפתור קונפליקטים, לבנות מיומנויות משא ומתן ולהפיג מתחים. יש אינספור יתרונות למשחק לא מובנה, וזו דרך מהנה להכיר חברים חדשים.

מלמד עבודת צוות

לא משנה מה תחומי העניין של ילדכם, בין אם זה ספורט או אומנויות ואומנות, תוכנית קייטנה תעסיק אותם בפעילויות הדורשות עבודת צוות. עבודה בצוות, היא מיומנות שימושית לכל החיים לכל ילד ולכל גיל.

עבודת צוות לנוער חשובה, מפני שהיא עוזרת לפתח מיומנויות תקשורת, אינטליגנציה רגשית וכישורי מנהיגות. הבנה של עבודת צוות, עוזרת לילד להבין שעבודה עם אחרים היא לפעמים הדרך היעילה ביותר לבצע דברים. 

הם יעריכו עבודת צוות כפתרון, במקום לחשוב שהם צריכים להתמודד עם המשימות בעצמם. כתוצאה מכך, ילדים יגדלו עם להיטות להיות חברים פעילים בקהילה שלהם.

מלמד חוסן

חוסן, הוא מיומנות חיים חיונית כי להיות גמיש ומחוסן לחברה, פירושו לקום ולדחוף קדימה לאחר נסיגה בלתי נמנעת. 

סטודיו למשחק לילדים מציע קייטנה אשר מספקת הזדמנות לילדים להתמודד עם אתגרים רבים ולתרגל התגברות על אתגרים. אז אולי הם לא יזכו במקום הראשון במשחק הכדורגל הראשון שלהם, אבל הם בעיקר ילמדו שאימון, יהפוך אותם לשחקנים טובים יותר.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
On Key

פוסטים אחרונים

גיטרה לילדים

גיטרה קלאסית לילדים היא כלי נגינה מהנה ואהוב מאוד על ילדים, וילדים רבים היו רוצים לקבל אותה כמתנה וללמוד לנגן בה. גיטרה לילדים אינה צעצוע

איפה ניתן למצוא שיעורי אנגלית בזום?

שיעורי אנגלית בזום היא סביבת למידה וירטואלית למתחילים ולמי שרוצה לשפר את האנגלית שלהם. עם זום אנגלית, אתה יכול ללמוד ולתרגל דקדוק, אוצר מילים, הגייה,